Pohádkový les 2012

Již podruhé se Sleep Centrum s.r.o. stalo partnerem akce Pohádkový les 2012,  který se uskuteční 15. září 2012 v Prokopském údolí za Galerií Butovice.

Na této akci naleznete prezentační stánek naší společnosti, kde představíme aktuální novinky. Hlavní téma prezentačního stánku budou postele s úložným prostorem a rozkládací postele.

Základní informace o Pohádkovém lese 2012:

V letošním už 9. ročníku se bude objevovat pohádková říše krále Prokopa.

Na všechny návštěvníky letošního Pohádkového lesa Galerie Butovice bude čekat bezmála stovka pohádkových postaviček, soutěžní úkoly, po jejichž splnění děti získají pamětní pečeť krále Prokopa, dále spousta bezplatných atrakcí (skákací hrady, nafukovací skluzavky, malování na obličej, jízda na ponících), ukázky řemesel a historického šermu a další bohatý doprovodný program. Chybět nebude ani spousta dárků!

Startujeme 15. září ve 12:00 hodin z parkoviště Galerie Butovice a přilehlého in-line parku.
Poslední zájemci budou vpuštěni do pohádkového města v 17:00 hodin, jeho brány se pak uzavřou v 18:00.
Vstupné je 50 Kč za osobu, miminka v kočárku mají vstup zdarma.

Jak se na Pohádkový les dostanete?

Pohádkový les se bude nacházet za obchodním centrem Galerie Butovice (v in-line parku a přilehlém okolí). Více informací: na http://www.galerie-butovice.cz/jak-se-k-nam-dostanete.html

Změna otevírací doby prodejny

Z důvodu prezentace naší společnosti na akci Pohádkový les bude prodejna Praha 5 - Stodůlky zavřena. Více informací v kontaktech.