Slee Medirest Firm matrace 90 x 200 cm - výprodej z expozice
Kód: 13939/90Související produkty
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z bambusového jersey vlákna značky Velfont.
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z bambusového froté značky Velfont.
Napínací jersey prostěradlo v bílé barvě, vhodné pro matrace až do výšky 30 cm. Kvalita prostěradla je podtržena vysokou gramáží, která činí 190 g/m2.
Kvalitní rošt za dobrou cenu. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón.
Nepropustný, hyperprodyšný, 3vrstvý matracový chránič či prostěradlo z bambusového jersey vlákna značky Velfont.
Detailní popis produktu
Akce - výprodej z expozice
Matraci Medirest Firm v rozměru 90 x 200 cm vyprodáváme z expozice. Matrace je vystavena na prodejně v Praze 5, ulice Jeremiášova, a tak může jevit menší známky opotřebení.
Předpokládané datum doručení se může změnit dle aktuálních možností skladníků a dopravců. Matraci je třeba důkladně zabalit, převést na centrální sklad a připravit na expedici. Proto se může datum doručení prodloužit. Děkujeme za pochopení.
Základní informace
Matrace je vyrobena z 16cm vrstvy hybridní pěny, poskytující optimální podporu a pohodlí. Kromě toho obsahuje 4 cm visco pěny, která dodává matraci extra komfort a přizpůsobivost tvaru těla. Díky kombinaci těchto pěn matrace nabízí střední až vyšší tuhost, což zajišťuje optimální podporu pro váš klidný a pohodlný spánek.
Celkově tato matrace spojuje moderní technologie a kvalitní materiály, aby poskytovala optimální podmínky pro zdravý a pohodlný spánek.
Potahová látka
Potah matrace je vyroben z materiálu Medicott Silver s aktivní úpravou, která efektivně brání tvorbě a usazování roztočů a plísní. Tento potah navíc disponuje vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi, což přispívá k udržení hygienického prostředí a zajišťuje čistý a zdravý spánek.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- paměťová pěna (50 kg/m3) - 4 cm
- hybridní pěna (39 kg/m3) - 16 cm
Potah matrace:
- Medicott Silver - 64 % polyester, 36 % bavlna, 200 gr/m2
- snímatelný a pratelný na 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej, Matrace 90x200 cm |
|---|---|
| EAN: | 1000552247655 |
| ? Maximální nosnost: | 120 kg |
| Tuhost matrace: | 7 - středně tvrdá |
| Partnerská matrace: | Ne |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 22 cm |
| Výška jádra matrace: | 20 cm |
| Složení jádra matrace: | Paměťová pěna, Hybridní pěna |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Standardní potah: | Medicott silver |
| Volitelný potah: | Ne |
Matrace Medirest Firm Plus je pěnová matrace s hybridní a paměťovou pěnou se střední až vyšší tuhostí. Potah matrace je z jedné strany prošit paměťovou pěnou.
Matrace Medirest Medium Plus je pěnová matrace s hybridní a paměťovou pěnou se střední tuhostí. Potah matrace je z jedné strany prošit paměťovou pěnou.
Ema je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci dvou PUR pěn s celkovou výškou 20 cm.
Darina je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci kvalitních PUR a studené pěny s celkovou výškou 20 cm.
Darina je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci kvalitních PUR a studené pěny s celkovou výškou 20 cm.
Darina je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci kvalitních PUR a studené pěny s celkovou výškou 20 cm.
Darina je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci kvalitních PUR a studené pěny s celkovou výškou 20 cm.
Ema je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci dvou PUR pěn s celkovou výškou 20 cm.
Ema je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci dvou PUR pěn s celkovou výškou 20 cm.
Ema je dvouvrstvá, partnerská matrace vyrobena v kombinaci dvou PUR pěn s celkovou výškou 20 cm.
Matrace Spring Visco Plus je vyrobena v kombinaci kvalitního taštičkového jádra, hybridních pěn a paměťové pěny.
Akce - výprodej z expozice. Matrace Spring Visco Plus je vyrobena v kombinaci kvalitního taštičkového jádra, hybridních pěn a paměťové pěny.
Matrace Slee Spring Latex Natural kombinuje kvalitní taštičkové jádro, přírodní latex a kokosovou desku, díky čemuž nabízí vysoký komfort, přirozenou podporu a dlouhou životnost.
Matrace Slee Spring Kokos Balance je navržena pro všechny, kteří preferují pevnější pocit při ležení, stabilitu a dlouhou životnost.
Akce - výprodej z expozice. Matrace Medirest Medium je pěnová matrace s hybridní a paměťovou pěnou se střední tuhostí.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
