Potahové látky matrací Vegas

Přinášíme vám kompletní informace o potahových látkách matrací výrobce Vegas.

1. Smartcel - kolekce matrací Modern

Snímatelný potah Smartcel s klimatizační výplní a netkanou textilií. Potah obsahuje oxid zinku, který má příznivé kosmetické účinky na pokožku a podporuje její regeneraci. Zabraňuje výskytu roztočů a neutralizuje nepříjemné pachy. Potah je opatřen technologií Sleep & Clean - což je systém, který umožňuje jednoduchou péči o matraci. Zip matrace se nachází po celém obvodu matrace, takže se potah dá rozdělit na dvě poloviny. Díky tomuto systému můžete vyprat pouze jeden díl potahu, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Váha vrchní potahové látky je 300 g/m2.

Výrobce textilií je "Bodet & Horst" (Německo). Bodet & Horst je evropský lídr v textilních inovacích, výrobce světově nejpopulárnějších potahů na matrace a člen prestižních evropských asociací výrobců nábytku do ložnice. Potahy jsou vyráběny na Slovensku.

V potahu Smartcel jsou standardně dodávány matrace: Vegas Modern model M1, model M2model M3 a model M4.
  kolekce modern - potah smartcel

 

2. Premium Jacquard - kolekce matrací Exclusive

Luxusní snímatelný potah Premium Jacquard s hedvábím, prošívaný třpytivými zlatavými vlákny kašmíru. Zabezpečuje ideální mikroklima. Zabraňuje přežívání různých roztočů a plísní a má přirozené antibakteriální účinky. Má vynikající termoregulační vlastnosti a poskytuje příjemný pocit v každém ročním období. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Výrobce je Monks (Belgie). Váha vrchní potahové látky je 600 g/m2. 

V potahu Premium Jacquard jsou standardně dodávány matrace: Vegas Exclusive model X1, model X2, model X3, model X4model X5, model X6 a model X7.

3. Bambootex - kolekce matrací Comfortpotah bambootex

Snímatelný potah, který se lehce čistí. Trikotová látka Bambootex vyrobená společností Bodet & Horst (Německo) disponuje antibakteriálním účinkem. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Potah je opatřen technologií Sleep & Clean - což je systém, který umožňuje jednoduchou péči o matraci. Zip matrace se nachází po celém obvodu matrace, takže se potah dá rozdělit na dvě poloviny. Díky tomuto systému můžete vyprat pouze jeden díl potahu, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat.

Výrobce textilií je "Bodet & Horst" (Německo). Bodet & Horst je evropský lídr v textilních inovacích, výrobce světově nejpopulárnějších potahů na matrace a člen prestižních evropských asociací výrobců nábytku do ložnice. Potahy jsou vyráběny na Slovensku.

V potahu Bambootex jsou standardně dodávány matrace: Vegas Comfort model F1, model F2, model F3model F4 a model F5.

4. Lyocell Vital - kolekce matrací Ekolatex

Nejvyšší komfort v průběhu spánku. Vaše čisté svědomí.

Žít zdravě a chovat se odpovědně k přirozeným zdrojům naší planety. Toto přesvědčení zastává stále víc lidí naší společnosti. Stává se samozřejmostí, že tyto faktory jsou při koupi produktu okolo zdravého spánku stále důležitější. Nic totiž není uspokojivější, než kombinace čistého svědomí a zdravého prostředí – jeden vynikající základ pro klidný a spokojený spánek.

Pro výrobu potahu Lyocell Vital se používají dvě přírodní vlákna, viskóza a kapok, jejichž kombinace přináší jedinečné výhody. Lyocell je viskózové vlákno, které je získávané z celulózy různých druhů stromů. Je jemné jako hedvábí, objemné jako polyester, chladí jako len a hřeje jako vlna.

V porovnání s bavlnou vyniká lyocell ještě lepší prodyšností, čímž se zlepšuje odvod vlhkosti. Tuto vlastnost získává potah díky použití nanofibrilární technologie, při které se kontrolovaným pravidelným zařazováním nanovláken dosahuje nových funkčních vlastností. Potah potom dokáže transportovat až 70 % vlhkosti, kterou člověk odvede během spánku, dále do okolí, což zaručuje suché klima.

Potah je navíc velmi jemný, tudíž příjemný na dotyk i pro osoby s citlivou pokožkou.

Velmi zajímavým přírodním vláknem je kapok, který se získává z plodin divoce rostoucího stromu kapok. To znamená, že rostlina není ani hnojená ani stříkaná. Toto přírodní vlákno je velmi lehké, elastické a dlouhotrvající. Jeho vynikající termoregulační vlastnosti zajišťují, že potah v zimním období rychle hřeje a v létě naopak příjemně chladí. Navíc se v potahu díky suchému klimatu nezadržují bakterie.

Alergici si mohou vydechnout. Kapok nabízí jednu zvláštnost, která i alergikům dopřeje spokojený spánek. Vlákna obsahují přírodní látku, která odpuzuje kromě jiného i moly, roztoče a zabraňuje jejich rozmnožování. Taktéž nabízí velmi efektivní ochranu proti plísním. Tyto vlastnosti byly testovány a potvrzeny i centrem pro hygienu a lékařskou bezpečnost výrobků, Hygcen.

Vlastnosti potahu Lyocell Vital ve zkratce:

 • Vysoká elasticita, podpora flexibility jádra matrace a snadná údržba potahu. Svým vynikajícím vlastnostem vděčí kombinaci přírodních vláken lyocell a kapok.
 • Lyocel Vital je vyráběný z přírodních materiálů, proto je velmi ohleduplný k životnímu prostředí
 • Lyocell Vital je díky hedvábně hladkému a jemnému povrchu vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou
 • Lyocell Vital disponuje vynikající regulací vlhkosti (odvádí až 70 % vlhkosti)
 • Lyocell Vital vytváří teplé, suché a velmi příjemné klima během spánku
 • Vlastnosti kapoku zaručují rychlé ohřátí potahu
 • Uznávaný institut, Hygien, potvrdil antibakteriální vlastnosti potahu a Lyocell Vital se tak stal prvním potahem s tímto certifikátem, a je proto vhodný i pro alergiky
 • Lyocell Vital se velmi snadno čistí a lze ho vyprat při 40 °C.
 • Složení (potah): 38 % lyocell, 5 % kapok, 35 % polyamid, 22 % polyester.
 • Váha (potahová látka): 280 g/m2
 • Váha klimatizační výplně: 250 g/m2


V potahu Lyocel Vital jsou standardně dodávány matrace: Vegas Ecolatex model L1, model L2, model L3, model L4model L5 a model L6.

ecolatexkolekce

5. Comfort Streeetch - kolekce matrací Active

Snímatelný potah Comfort Streeetch má příjemnou jemnou texturu a speciální elastické vlastnosti. To mu umožňuje přesněji se přizpůsobit pohybu spícího člověka. Výrobcem je "Bodet & Horst". Potah je opatřen technologií Sleep & Clean - což je systém, který umožňuje jednoduchou péči o matraci. Zip matrace se nachází po celém obvodu matrace, takže se potah dá rozdělit na dvě poloviny. Díky tomuto systému můžete vyprat pouze jeden díl potahu, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Váha vrchní potahové látky je 300 g/m2.

Výrobce textilií je "Bodet & Horst" (Německo). Bodet & Horst je evropský lídr v textilních inovacích, výrobce světově nejpopulárnějších potahů na matrace a člen prestižních evropských asociací výrobců nábytku do ložnice. Potahy jsou vyráběny na Slovensku.

V potahu Comfort Streetch jsou standardně dodávány matrace: Vegas Active model A1model A2 a model A3.

Zjistěte více…

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.