Slee Medirest Firm matrace
Kód: SLEEMEF/80 SLEEMEF/90 SLEEMEF/100 SLEEMEF/120 SLEEMEF/140 SLEEMEF/160 SLEEMEF/180 SLEEMEF/200 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Základní informace
Matrace je vyrobena z 16cm vrstvy hybridní pěny, poskytující optimální podporu a pohodlí. Kromě toho obsahuje 4 cm visco pěny, která dodává matraci extra komfort a přizpůsobivost tvaru těla. Díky kombinaci těchto pěn matrace nabízí střední až vyšší tuhost, což zajišťuje optimální podporu pro váš klidný a pohodlný spánek.
Celkově tato matrace spojuje moderní technologie a kvalitní materiály, aby poskytovala optimální podmínky pro zdravý a pohodlný spánek.
Potahová látka
Potah matrace je vyroben z materiálu Medicott Silver s aktivní úpravou, která efektivně brání tvorbě a usazování roztočů a plísní. Tento potah navíc disponuje vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi, což přispívá k udržení hygienického prostředí a zajišťuje čistý a zdravý spánek.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- paměťová pěna (50 kg/m3) - 4 cm
- hybridní pěna (39 kg/m3) - 16 cm
Potah matrace:
- Medicott Silver - 64 % polyester, 36 % bavlna, 200 gr/m2
- snímatelný a pratelný na 60 °C
Dodací lhůta
Aktuální dodací lhůtu vám rádi sdělíme na vyžádání nebo po přijetí vaší objednávky.
Atypické rozměry
Matrace lze vyrobit v různých atypických rozměrech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace – základ zdravého spánku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Maximální nosnost: | 120 kg |
| Tuhost matrace: | 7 - středně tvrdá |
| Partnerská matrace: | Ne |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt |
| Možnost polohování: | Manuální, Motorové |
| Celková výška matrace: | 22 cm |
| Výška jádra matrace: | 20 cm |
| Složení jádra matrace: | Paměťová pěna, Hybridní pěna |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 60 °C |
| Standardní potah: | Medicott silver |
| Volitelný potah: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
