FlexyFlex Memo Spring matrace
Kód: FLE05980200 FLE05985195 FLE05990200 FLE059100200 FLE059140200 FLE059160200 FLE059180200 Zvolte variantuSouvisející produkty
Napínací jersey prostěradlo v bílé barvě, vhodné pro matrace až do výšky 30 cm. Kvalita prostěradla je podtržena vysokou gramáží, která činí 190 g/m2.
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z bambusového jersey vlákna značky Velfont.
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z kvalitní bavlny s membránou i na bočnicích.
Laťový rošt z pevných smrkových latí (16 latí), které jsou spojeny textilním popruhem.
Laťový rošt z pevných smrkových latí (14 latí), které jsou uchyceny ke konstrukci rámu pomocí vrutů.
Laťový rošt z pevných smrkových latí (16 latí), které jsou uchyceny ke konstrukci rámu pomocí vrutů.
Laťový rošt s ručním polohováním hlavy a nohou. Laťový rošt z pevných smrkových latí (14 latí), které jsou uchyceny ke konstrukci rámu pomocí vrutů.
Laťový rošt s ručním polohováním hlavy a nohou. Laťový rošt z pevných smrkových latí (16 latí), které jsou uchyceny ke konstrukci rámu pomocí vrutů.
Laťový rošt s bočním výklopem pomocí pístů. Laťový rošt z pevných smrkových latí (14 latí), které jsou uchyceny ke konstrukci rámu pomocí vrutů.
Laťový rošt s bočním výklopem pomocí pístů. Laťový rošt z pevných smrkových latí (16 latí), které jsou uchyceny ke konstrukci rámu pomocí vrutů.
Laťový rošt s pístovým vyklápěním od nohou. Tento rošt Vám tedy usnadní přístup do úložného prostoru. Je vyroben z pevných smrkových latí (14 latí), které jsou uchyceny ke...
Laťový rošt s pístovým vyklápěním od nohou. Tento rošt Vám tedy usnadní přístup do úložného prostoru. Je vyroben z pevných smrkových latí (16 latí), které jsou uchyceny ke...
Laťový rošt s výklopem od nohou a s ručním polohováním hlavy. Tento rošt Vám tedy usnadní přístup do úložného prostoru. Je vyroben z pevných smrkových latí (14 latí), které jsou...
Laťový rošt s výklopem od nohou a s ručním polohováním hlavy. Tento rošt Vám tedy usnadní přístup do úložného prostoru. Je vyroben z pevných smrkových latí (16 latí), které jsou...
Detailní popis produktu
Základní informace
Matrace Memo Spring je matrace od italského výrobce FlexyFlex s taštičkovým jádrem, které obsahuje asi 800 samostatných pružinek v textilních sáčcích. Ložná plocha matrace je tvořena vrstvou PUR pěny, na kterou je umístěna vrstva paměťové pěny. Paměťová pěna dodává matraci měkkost a finální pocit komfortu a pohodlí, je rozdělena do 7 anatomických zón.
Pro koho je tato matrace určena?
Matrace Memo Spring je určena pro zákazníky hledající taštičkovou matraci.
Potahová látka
Matrace je dodávána v potahu Cool Sensation.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- paměťová pěna
- PUR pěna
- okolo 800 taštičkových pružin v jednolůžku
Potah matrace:
- 55 % polyester, 45 % viskóza se změkčující úpravou, 400 gr/m2
- rukojeti pro snazší manipulaci
- snímatelný a dělitelný na dvě části
- pratelný
- termoregulační látka
Atypické rozměry
Matrace lze vyrobit v různých atypických rozměrech. Ceny matrací s atypickým rozměrem je vždy nutné individuálně kalkulovat. Pro přesnou kalkulaci a objednání matrace v atypickém rozměru nás neváhejte kontaktovat.
Dodací lhůta
Aktuální dodací lhůtu Vám rádi sdělíme na vyžádání nebo po přijetí Vaší objednávky.
Záruka 10 let
Na matraci lze využít prodloužené záruky prostřednictvím online registrace na stránkách výrobce. Registrace musí být provedena do 3 měsíců od data nákupu. Při platné registraci je záruka na jádro matrace prodloužena na 10 let.
Zjistěte více…
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace – základ zdravého spánku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Maximální nosnost: | 130 kg |
| Tuhost matrace: | 8 - středně tvrdá |
| Partnerská matrace: | Ano |
| Vhodný podklad: | Lamelový rošt, Laťkový rošt, Pevná deska |
| Možnost polohování: | Nedoporučujeme |
| Celková výška matrace: | 22 cm |
| Výška jádra matrace: | 21 cm |
| Složení jádra matrace: | Taštičkový blok pružin |
| Atypický rozměr matrace: | Ano |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 40 °C |
| Dělitelný potah: | Ano |
| Standardní potah: | Cool Sensation |
| Volitelný potah: | Ne |
Akce - výprodej z expozice. Matrace Double Comfort je dvouvrstvá taštičková matrace s výškou 30 cm.
Format Deluxe je pružinová matrace navržená pro stabilní oporu a pohodlný každodenní spánek.
Romantic Flower je elegantní taštičková matrace s klasickým vzhledem a důrazem na pohodlí. Kombinace 1 600 nezávislých pružin, paměťové pěny a přírodních výplní zajišťuje jemné...
Triathlon je prémiová taštičková matrace navržená pro aktivní životní styl a důraz na regeneraci během spánku.
Spring Mind Top Elegant je taštičková matrace s 1 100 pružinami, která nabízí vyvážený poměr komfortu a stabilní opory.
Spring Mind Evo Traditional je taštičková matrace s 1 100 pružinami, která nabízí vyváženou střední tuhost a spolehlivou oporu pro každodenní spaní.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
