Vánoce na prodejnách a e-shopu. Více informací >>>

Informace o značce PerDormire a jejich matracích

Vážení zákazníci, produkty Perdormire již nejsou v naší nabídce.

Podívejte se na podobné zboží >>>

 

Značka PerDormire

dnes patří v oblasti moderní kultury spaní mezi nejvýznamnější výrobce matrací. Na trhu je přítomna od roku 1971 a prezentuje produkty v kolekcích matrací, roštů a polštářů. Používá nejnovější materiály speciálně vyvinuté renomovanými společnostmi. Zaručuje špičkovou kvalitu a vysoké užitné vlastnosti těchto výrobků. Značka PerDormire přináší kolekci matrací vyrobených ze studených pěn, viskoelastických pěn - tzv. "líných" a bio pěn.

Studená pěna

Matrace vyrobené ze studené pěny vynikají výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Studená pěna je charakteristická velkými póry, díky kterým dochází k dobré provzdušněnosti a odvodu tepla. Vzhledem k možnosti kombinovat různé tuhosti pěn, poskytuje dobrou oporu těla a páteře. Matrace ze studené pěny naleznete zde...

Viskoelastická pěna - „líná pěna“

Je to unikání typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Pěna se při kontaktu s tělesným teplem pružně přizpůsobuje anatomii těla. To má zásadní vliv na kvalitu spánku, krevní oběh a zmírnění bolesti zad. Matrace, díky pomalému vracení se do původního stavu, nevytváří protitlak a zabraňuje tak proleženinám. Tzv. líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní, uživatel se během noci méně otáčí, což přispívá ke klidnému spánku. Matrace z líné pěny naleznete zde...

Bio pěna

Matrace z bio pěny (studené i viskoelastické) jsou vyrobeny s využitím nejmodernějších materiálů na bázi přírodních produktů. Suroviny původně vyráběné z ropy jsou u bio pěn nahrazeny surovinami z přírodních olejů. To má pozitivní dopad na ekologii a přináší více přírody do našich ložnic. Výhodou těchto přírodních olejů je vyšší elasticita matrací, tvarová stálost a výborné ortopedické vlastnosti. Matrace z bio pěny naleznete zde...

Proč PerDormire?

  • 40 let tradice a zkušeností
  • Miliony spokojených zákazníků po celém světě
  • Vynikající ortopedické vlastnosti prokázané zdravotním certifikátem
  • Bezkonkurenční design a kvalita potahů matrací
  • Vakuové balení zjednodušující přepravu a manipulaci
  • Dodání nejběžnějších rozměrů do 48 hodin
  • Atypické rozměry matrací

Nový katalog PerDormire je sestaven s ohledem na typ a druh pěn použitých při výrobě matrací. Kolekce matrací PerDormire, vyrobených podle nejnovějších technologií, splňují veškeré požadavky kladené na zdravý spánek, zajišťují ideální ortopedické vlastnosti – oporu těla a odpočinek pro páteř, svalstvo a přinášejí novou kulturu zdravého spaní.

Jednotlivé řady matrací PerDormire

Matrace řady LIFESTYLE

jsou určeny pro zákazníky s individálními potřebami pro kvalitní spánek. Tato řada nabízí díky špičkovým materiálům z viskoelastické tzv. „liné pěny“ široké spektrum matrací, která dává možnost zákazníkům vybrat si tu nejoptimálnějsí variantu pro jejich správný spánek. Řada Lifestyle - vysoce kvalitní matrace s precizním italským designem. V této kolekci naleznete matrace Mind Impression, Benessere, Air Memory Coolmax Plus, XXL King, New Memory a HR Terapy.

Matrace řady BIO

obsahují významný podíl přírodních látek, jejichž účinek se velmi příznivě odráží na ortopedických a hygienických vlastnostech matrací. Jsou určeny pro uživatele, kteří dávají přednost přírodě a ekologickým materiálům. BIO materiály působí relaxačním účinkem na lidský organismus a svými ortopedickými vlastnostmi zajišťují zdravý a nerušený spánek.Řada BIO - to je zdravý životní styl ve vaší ložnici. V této kolekci naleznete matrace Genesi HD, Ergomind, Bio Mind Plus, Bio Duet a New Bio Sleep.

Matrace řady BASIC

jsou určeny pro široký okruh zákazníků a představují kvalitní ložní výrobky se standardními užitnými vlastnostmi. Jádra jsou zhotovena z kvalitní studené pěny s dobrými ortopedickými vlastnostmi. Hygienické potahy, kterými jsou matrace vybaveny, vykazují řadu antibakteriálních prvků a prvků omezující výskyt roztočů.Matrace jsou nabízeny v širokém sortimentu. V této kolekci naleznete matrace New Dream Easy, Hard, HR Life, New Matrix a Quincy.

Napsali o PerDormire

„Myslím, že matrace PerDormire, na kterých spím jsou geniální. Patřím mezi ty, pro které je kvalitní spánek velmi důležitý. Navíc mi moc pomáhá nastavitelný rošt. Vzpomněla jsem si na svého tatínka, který měl na konci svého života ze zdravotních důvodů velké potíže s ležením. Škoda, že tehdy takové vymoženosti neexistovaly. Ráda bych mu to dopřála…“
Jiřina Bohdalová

„S manželkou nejen, že rádi spíme na matracích PerDormire, ale navíc jsme si zakoupili i zdravotní polštáře stejné značky. Na ty jsme si tak zvykli, že když jedeme na divadelní zájezd a to je poměrně často, tyto polštáře si vozíme sebou, abychom se dobře vyspali i v hotelu.“
Josef Dvořák

„Dá se říci, že jsem dříve výběr matrace dost podceňoval. Ale teď po tříleté zkušenosti musím přiznat, že matrace PerDormire zaručují opravdu příjemný spánek, doslova se do postele těším a ráno nevím, co je to bolest zad.“
Antonín Panenka

„Výběr matrací byl pro mne, s téměř dvěma metry výšky, vždy důležitý. Myslel jsem si, že mám tu správnou. Ale musím zdůraznit, že teprve matrace PerDormire Genesi jsou těmi pravými. Když jsem třeba někde na dovolené, už po pár dnech se těším, až se vyspím doma na matracích, které zaručí ten nejlepší spánek. Mohu tedy matrace PerDormire vřele doporučit.“
Petr Salava

Polštáře PerDormire

Polštář je velmi důležitou součástí ložního vybavení a zdravého spánku. Vytváří správnou oporu hlavy, přičemž musí odolávat jejímu tlaku až do váhy cca 5kg. Polštář musí být proto zhotovený z kvalitních materiálů a z konstrukce umožňující pohodlné a anatomicky správné uložení hlavy. Tuto skutečnost respektují polštáře PerDormire prezentované šesti následujícími modely zhotovenými z kvalitních surovin, jako je líná pěna, bio líná pěna a soya. V kolekci polštářů PerDormire naleznete: Softgel Moore, Soya, Bio Moore, Super Soft, Moore a Astor.

Lamelové rošty PerDormire

Kvalita roštů významně ovlivňuje ortopedické vlastnosti a stupeň vzdušnosti matrace. Z hlediska kvality jsou nejvhodnější rošty lamelové pevné nebo polohovatelné s minimálním počtem lamel 28 a vybavené kvalitními lamelovými pouzdry a kováním. PerDormire zohledňuje uvedené požadavkyna kvalitu a představuje ve své kolekci jak rošty pevné, tak polohovatelné. V kolekci roštů PerDormire naleznete: Superflex Motor, Superflex Static, Flex Motor, Flex, Flex Static, Expert Motor, Expert, Klasic, Normal 16 a Normal 13.

PerDormire a zdravý spánek

Systém nazvaný Ergo-Check umožňuje vyhodnocovat působení lidského těla na povrch matrace  za pomoci speciálně vytvořené metody měření. Celá řada mikročidel ukládá do paměti hmotnost, která je rozložena na celé matraci, a prostřednictvím řady zobrazitelných indexů se díky příslušnému softwaru barevně znázorňují oblasti, které odpovídají různým bodům tlaku. Tak můžeme vyrábět matrace přesně přizpůsobitelné lidskému tělu a jeho potřebám.

ERGOCHECK CERTIFICATE
Ergocheck systém je speciální test, který měří přesný tlak (zatížení) na povrchu matrace působící na tělo. S takovýmto systémem je možné doporučit vám tu nejvhodnější matraci, podle potřeby vašeho těla.

Certifikáty

Rostoucí uvědomování si skutečnosti, že spánek je jedinou opravdovou fází odpočinku po každodenním hektickém shonu a jakým způsobem přispívá k naší duševní a tělesné pohodě, přeměnilo vše, co se spánkem souvisí. Materiály, látky a výrobní postupy se přiklánějí k přírodnějšímu, ale i k technologicky vyspělejšímu způsobu výroby a dosahují vyšších kvalitativních standardů ověřovaných přísnými kontrolami.

 

LGA-Prüf-Zertifikát
Tento certifikát zaručuje kvalitu a odolnost použitých materiálů.

Öko-Tex Standard 100
Textilní výrobky s certifikací Öko-Tex (nebo i kovové doplňky k textilním výrobkům) neobsahují ani neprodukují látky škodlivé pro zdraví člověka.

 

Prohlášení o shodě vydané k produktům s tímto označením potvrzuje, že výrobek byl vyroben v souladu s požadavky směrnice EHS 93/42 týkající se zdravotnických prostředků. Tyto matrace a polštáře jsou zdravotnickými prostředky ve smyslu českých zákonů a tudíž se na ně vztahuje snížená sazba DPH. S tímto certifikátem můžete zakoupit matrace: Genesi HD, Ergomind, Mind Impression a Benessere. Polštáře: SoyaSuper Soft, Moore a Astor.

Zjistěte více...