Slee Memo Advance Topper 160 x 200 cm - výprodej
Kód: 13879Související produkty
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z bambusového jersey vlákna značky Velfont.
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z kvalitní bavlny s membránou i na bočnicích.
Nepropustný, hyperprodyšný matracový chránič či prostěradlo z bambusového froté značky Velfont.
Nepropustný, hyperprodyšný, 3vrstvý matracový chránič či prostěradlo z bambusového jersey vlákna značky Velfont.
Detailní popis produktu
Akce - výprodej ze skladu
Slee Memo Advance Topper vyprodáváme ze skladu. Topper je rozbalený, v perfektním stavu.
Základní informace
Slee Memo Advance topper je ideální řešení pro zvýšení pohodlí vaší stávající matrace. Krycí matrace Slee Memo Advance je vyrobena z 5cm vrstvy paměťové pěny, která se výborně přizpůsobuje, snižuje tlakové body a napomáhá lepšímu prokrvení. Snímatelný potah, který je opatřen protiskluzovou spodní stranou, je pratelný na 40 °C.
Pro snadné uchycení na matraci je topper vybaven fixačními gumami v rozích.
Jádro topperu je vyrobeno z elastického materiálu. Po rozbalení jej jemně roztáhněte do původního rozměru, ve kterém byl vyroben.
Rozměr jádra je záměrně o cca 3-5 cm užší a kratší než uvedený rozměr topperu. Tento rozdíl zajišťuje, aby topper při používání nepřesahoval přes okraje matrace a držel správný tvar.
Podrobné složení matrace
Jádro matrace:
- Paměťová pěna
Potah matrace:
- 100 % polyester
- snímatelný a pratelný na 40 °C

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výprodej |
|---|---|
| EAN: | 1000552134504 |
| Tuhost matrace: | 6 - střední |
| Celková výška matrace: | 5 cm |
| Výška jádra matrace: | 5 cm |
| Složení jádra matrace: | Paměťová pěna |
| Atypický rozměr matrace: | Ne |
| Snímatelný potah: | Ano |
| Pratelný potah: | Ano |
| Způsob čištění potahu: | pratelný na 40 °C |
| Standardní potah: | 100% polyester |
| Volitelný potah: | Ne |
| Ložná plocha matrace: | Paměťová pěna |
Velmi měkký topper o výšce 6 cm z unikátní pěny Graphigel od českého výrobce Ahorn.
Středně měkký topper o výšce 6 cm z unikátní pěny s GelTouch efektem od českého výrobce Ahorn.
Vrchní matrace, která kombinuje dvě špičkové pěny – vysoce kvalitní paměťovou a watergel pěnu.
Vrchní matrace, která zlepší pohodlí vaší stávající matrace a dodá jí měkčí, prodyšnější a komfortnější vrstvu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
