5 stupňů tvrdosti matrací PerDormire

Tvrdost 1

Tyto extrémně měkké matrace kolekce PerDormire nenabízí, jelikož neodpovídájí požadavkům na vysokou kvalitu matrací.

Tvrdost 2

Tyto matrace jsou vysoce elastické, ideálně se přizpůsobují tvaru těla a udržují páteř v rovině. Užívá je široká škála zákazníků, nejčastěji ženy, ale i muži různého věku.

Tvrdost 3

Tyto matrace upřednostňují především muži, mladší lidé a obecně zákazníci, kteří požadují tvrdší spaní. Do této tvrdosti řadíme matrace Genesi HD, Ergomind, Bio Mind PlusAir Memory Coolmax Plus.

Tvrdost 4

Tuto tvrdost matrací volí zákazníci vyšší váhové kategorie a muži střední a vyšší postavy. Této tvrdosti odpovídají matrace Bio Duet, New Bio Sleep, Mind Impression, New Memory, HR Terapy, HR Life, New Matrix, Quincy.

Tvrdost 5

Tyto matrace upřednostňují zákazníci vyšší váhové kategorie. V kolekci je prezentována matrací Hard. Dvojí tvrdost Velice zajímavou variantu tvoří matrace, které mají z každé strany odlišnou tvrdost. Zákazník si pak zvolí tu, která mu momentálně vyhovuje. Tyto matrace jsou ideální pro manželský pár. Matrace s dvojí tvrdostí: Benessere, XXL King, New Dream Easy.

Zjistěte více...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací