Spirit

Kontinentální postele Spirit - Mayor, Senator, President

Kontinentální postele Spirit jsou navrženy a vyráběny s nejvyšším možným důrazem na pohodlí a podporu těla při spánku. Je zde kladen důraz na dlouhodobou životnost všech konstrukcí, snadnou údržbu a v neposlední řadě také na vzhled a styl.

Kontinentální postele Spirit se skládají z řady Mayor, Senator a President, které se liší svým složením základen. Podle vlastního přání si můžete zvolit ze tří tuhostí matrace, druhu topperu a tří typů čel. Dále si můžete vybrat z velkého množství nožiček. Jako praktické doplňky k posteli lze pořídit také noční stolky či otoman. Postele, čela i otoman je možno dodat ve veliké škále potahových látek.

SPIRIT_CONTINENTAL_LOGO_KRIVKY_press_INVERZE_280PCT_upr


Vrstvy matrací

Všechny tři typy postelí (Mayor, Senator i President) jsou složeny ze 3 dokonale sestavených vrstev matrací:detail postele president

Základna (I. vrstva - matrace ukrytá v „boxech“)

Spodní díl postele (boxy) jsou vlastně první matrací hybridních kontinentálních postelí. Vždy 2 vrstvy pružení (zdvojené matracové jádro) zajišťují spolu s dřevěným rámem stabilitu. U postelí President a Senator jsou použity pružiny taškové (Pocket) a mini-taškové (Mini-Pocket) různých výšek a uspořádání zón. Postel Mayor má taškové pružiny Pocket a vysoce flexibilní pružiny systému Mini-Bonell.

Matrace (II. vrstva - „hlavní“ matrace)

Hlavní matrace tvoří střední díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Zároveň se přizpůsobuje potřebám jeho jednotlivých partií (úleva kyčlím, ramenům). Tuhost této matrace si můžete zvolit (tužší, střední, měkčí). Jednotlivé modely se liší pružinovou konstrukcí, pěnovými vrstvami a výškou.

Topper (III. vrstva - „vrchní“ matrace)

Vrchní matraci, která má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla), si můžete zvolit sami. Jakýkoli topper lze kombinovat s jakoukoli řadou postelí Spirit Continental. Na výběr je 6 různých verzí.


celo_metropolisČelo

Postele Spirit nabízí 3 varianty čel s volitelnou čalouněnou látkou a výškou 120, 130, 140, 150 nebo 160 cm (standardně dodáváno 160 cm).

Quadro

Horizontální i vertikální členění do obdélníkových obrazců. Tloušťka včetně čalounění cca 12 cm.
Prohlédněte si čelo Quadro >>>

Rolls 

Výrazný vzhled „válců“ s horizontálním členěním. Tloušťka včetně čalounění cca 13 cm.
Podívejte se na čelo Rolls >>>

Metropolis

S decentními švy naznačující čtvercové členění. Tloušťka včetně čalounění cca 13 cm.
Prohlédněte si čelo Metropolis >>>


Potahové látky

Vybírat můžete z 15 potahových látek, u kterých je kladen důraz na praktičnost a to zejména ve snadné údržbě, zejména v možnosti čistit látky běžnými postupy.

Složení tkanin, vyrobených z polypropylenových nebo polyesterových vláken, umožňuje univerzální použití postelí jak v domácích podmínkách, tak i v hotelích a luxusních apartmá. Jsou odolné, pevné (270 - 290 g/m2), prodyšné, příjemně hebké na dotyk a stylové.

Prohlédněte si nabízené potahové látky >>>


Nožičky

Také nožičky můžete vybírat z široké palety materiálů a tvarů. Zvolit můžete z ručně vyráběných nožiček z hutního skla, kovové nohy v sedmi různých provedeních či dřevěné nohy z buku nebo dubu.


Garance

Všechny postele Spirit Continental jsou dodávány s plnou zárukou 5 let a zárukou 25 let na poškození dřevěných rámů nebo pružin. 

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG KONTINENTÁLNÍCH POSTELÍ SPIRIT >>>

Chcete vědět více informací o postelích Spirit?
Neváhejte nás kontaktovat >>>

 

mayor_quadro

 

 

Omlouváme se, Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.