Slumberland

Kontinentální postel Bedford značky Slumberland

Složení

Bedford je kontinentální postel, která je složena z více funkčních spánkových vrstev. Nemusíte již dokupovat žádné matrace ani rošty.

Složení postele Bedford

Hlavní matrace

Dokonalé pohodlí, podporu těla a kopírování jeho křivek zajišťují vestavěné výklopné matrace s taštičkovými pružinami. Postel má zhruba 800 samostatně reagujících pružin, uspořádaných do 7 zón dle tuhosti. Lehací plochy jsou opatřeny vrstvami studené pěny, která ještě zvyšuje vzdušnost.

Topper

Vrchní matrace (topper) s vyšší střední tuhostí je detailním doladěním celého spánkového systému kontinentální postele. Je opatřen dvojdílným pratelným potahem. Můžete si dokoupit další varianty topperu, čímž získáte další varianty lehacího pohodlí.

Úložný prostor

Úložné prostory jsou snadno přístupné díky vyklápěcím mechanismům s plynokapalinovými vzpěrami. Úložné prostory jsou odvětrané. Díky použití vysokých nožiček (postel „neleží“ na zemi) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí. Nebudete tak vystaveni průvanu ani prachu.

Detaily u postele Bedford

Vzhled

Postel Bedford nabízí sebevědomý vzhled se zaoblenými hranami čela s nenápadným prošíváním.

Na výběr máte širokou paletu látek s dlouhou životností a snadnou údržbou. Výrobce také nabízí možnosti použití rozdílné čalounické látky na spodní části postele. Volitelné nožičky (včetně jejich výšky) nabízí netušené možnosti přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru.

latky_1_1

Nozicky

Rozměry

Pozor na manipulaci a montáž v malých prostorech - boxy (základny s matracemi) jsou dodávány vcelku. Montáž je rychlá a snadná.

Výška postele je 55 cm (nožičky 10 cm), respektive 60 cm (v případě použití nožiček 15 cm). Výška je udávána včetně vrchní matrace (topperu).

Dodávané rozměry: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; včetně prodloužení na 210 a 220 cm, s možností atypů.

Vnější rozměry postele 

Bedford_rozmery

 slumberland_postel_bedford

 

Ceny kontinentální postele Bedford začínají na 28 590 Kč.

Kontinentální postele jsou na našem eshopu zpracovány pouze formou článků. Konkrétní produkt k objednání na eshopu z důvodu velkého množství variant a specifikací nenaleznete. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte na našich prodejnách. S výběrem té nejvhodnější postele Vám rádi pomůžeme.