Vážení zákazníci, v souladu s usnesením vlády jsou naše prodejny dočasně uzavřeny. E-shopové objednávky jsou vyřizovány v běžném režimu. Více informací >>>

Nová kolekce postelí na prodejně Sleep Centrum

Vážení zákazníci, pro zkvalitnění naší nabídky jsme v průběhu roku zahájili spolupráci s dalšími výrobci postelí a doplňků pro zdravý spánek. Jelikož se nám prozatím nepodařilo veškerý sortiment zpracovat na e-shop, přinášíme Vám katalogy a ceníky nových produktů na této stránce. Některé postele z této nabídky již máme vystaveny na prodejně v Praze.

Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštívit prodejnu, kde mimo jiné naleznete i vzorky dřevin a barev postelí a doplňků.

 

Logo BenezioPostele Benezio - nejkrásnější ložnice - BMB

Elegantní nadčasový design ložnic, ve kterém jsou spojeny moderní styl a použití tradičních i netradičních materiálů. Kvalita, dokonalost provedení a vkus jsou hlavními rysy, které kolekci Benezio® charakterizují.

Katalog ložnice Benezio (formát .pdf) >>>
Ceník ložnice Benezio (formát .pdf) >>>

 

Ložnice BenezioLožnice Benezio

 

 

Postele Mireal - ložnice vašich snů

Logo MirealSpolečnost LOŽNICE MIREAL, a.s. je předním českým výrobcem postelí a ložnicového nábytku navazujícím na tradici výroby dřevěného nábytku ve Veselí nad Moravou, jež byla založená již v roce 1901.

Mireal novinky 2012 (formát .pdf) >>>
Katalog ložnice Helen (formát .pdf) >>>
Katalog ložnice Carolina (formát .pdf) >>>

 

Postele MirealPostele MirealPostele Mireal

 

Nezapomeňte se podívat i do kategorie postele >>>

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací