Vážení zákazníci, během státních svátků 5. 7. a 6. 7. budou naše prodejny zavřeny. Děkujeme za pochopení.

Řidič / Technik / Skladník

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici řidiče, technika a skladníka. Tato pozice zahrnuje zejména: rozvoz zboží, montáž nábytku, balení e-shopů a práci ve skladu.

U nás rozhoduje především osobnost. Vzdělání, znalosti a dovednosti si šikovný člověk dokáže rychle osvojit. Vaši osobnost však změnit nedokážeme. O Vašem přijetí rozhodne především to, jací jste, jak přemýšlíte, jaký je Váš životní styl a čím můžete obohatit a rozvinout naší firmu. Předpokladem práce je ochota se stále vzdělávat a mít dobrou fyzickou kondici.

Pokud se nebojíte učit novým věcem, hledáte různorodou práci, baví Vás řízení dodávky, montáž nábytku a práce ve skladu, tak hledáme právě Vás.

Co pro nás není důležité:

  • Váš věk
  • zda jste absolvent nebo máte již pracovní zkušenosti

Co pro nás je důležité:

  • chcete pracovat a dále se rozvíjet a nehledáte pouze nouzové řešení práce
  • máte min. SOU, můžete být i absolvent
  • máte organizační schopnosti, smysl pro dobře odvedenou práci, profesionalitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu
  • máte čistý trestní rejstřík
  • můžete o sobě říci, že máte vstřícné a komunikativní vystupování
  • umíte jezdit autem, máte řidičský průkaz skupiny B, už jste něco najezdili a nebojíte se dodávek
  • jste manuálně zručný a baví vás montáže nábytku
  • máte dobrou orientaci po Praze
  • máte dobrou fyzickou kondici

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • příjemné vystupování
  • časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • ŘP skupiny B (řízení dodávek do 3,5 tuny)
  • AJ výhodou ne však podmínkou
  • práce na PC výhodou

Náplň práce:

  • řízení dodávky
  • balení e-shopových zásilek
  • výnos zboží
  • montáž nábytku u zákazníka
  • příjem a výdej zboží ze skladu
  • skládání zboží do regálů
  • balení zboží

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • možno i na zkrácený úvazek
  • různorodou činnost
  • stabilní zaměstnání u společnosti rodinného typu
  • výborné platové ohodnocení
  • stravenky
  • vánoční prémie
  • sleva na firemní výrobky
  • telefon s neomezeným tarifem (volání, SMS, internet) i pro soukromé účely
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • místo výkonu práce Praha 13 - Lužiny

POKUD VÁS NABÍZENÁ POZICE ZAUJALA, TAK SE NÁM OZVĚTE!

Otevřete e-mail:

  • Napište něco krátkého o Vás a telefonní kontakt.
  • Přiložte Váš životopis.

A vše nám pošlete na e-mail prace@sleepcentrum.cz

Prosíme, v otázce spolupráce s naší společností nám netelefonujte. V případě, že budete splňovat veškeré požadavky, budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedeném telefonním čísle a pozveme Vás na osobní pohovor.

Informace o pozici

  • Společnost Sleep Centrum s.r.o.
  • Adresa: Kolovečská 1938/2, Praha – Stodůlky
  • Požadované vzdělání: vyučen
  • Požadovaný jazyk: Čeština (Výborná) a Angličtina (Základní) – výhodou ne však podmínkou
  • Benefity: Mobilní telefon, Stravenky, Vánoční prémie, Sleva na firemní výrobky/služby
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou (1 rok doba určitá, poté prodloužení na dobu neurčitou)
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Souhlas se zpracováním osobních údajů - Poskytnutím svých osobních údajů v životopisu a přílohách dávám souhlas společnosti Sleep Centrum s. r. o., se sídlem Kolovečská 1938/2, 155 00 Praha 5, k jejich zpracování pro účely provedení výběrového řízení, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlas uděluji na dobu 1 roku ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoliv odvolat. Současně tímto potvrzuji, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou pravdivé a přesné.