Jensen

Zažijte jedinečný komfort spánku

Na naší prodejně v Praze 5 se můžete setkat se značkou JENSEN, která je v současnosti jedním z předních výrobců postelí ve Skandinávii. Každý rok vyrobí více než 150 000 matrací v továrně ve Svelviku, ležící na pobřeží fjordu Oslo.

Vládne tam atmosféra hrdosti a pýchy na odborné znalosti, které žádný stroj na světě nenahradí. Díky tomu je značka Jensen přirozeně známa v každé domácnosti, a to nejenom ve skandinávských zemích.

Za 60 let tvrdé práce vyvinul Jensen postele, které jsou na světové špičce. Všechny materiály jsou pečlivě vybírány tak, aby vyhověly nejvyšším požadavkům, které klademe na všechny naše výrobky. 

Produkty Jensen jsou vyráběny s maximálním důrazem na podporu těla v průběhu spánku a spánkový komfort. Namísto přísného dodržování a užívání starých metod a materiálů, se Jensen snaží stále hledat nová řešení. Proto ve výsledku vždy používáme nejmodernější dostupné materiály.

Hledání optimálního komfortu spánku je hnací silou pro naše inovace, díky kterým se Jensen stal tak slavným v tomto oboru. V průběhu let se celá řada nových, tlak snižujících materiálů a konstrukcí, stala charakteristickým znakem firmy Jensen. Systém pružin rozdělených do jednotlivých zón je jen jedním z mnoha příkladů, stejně tak, jako neustálé vylepšování zónového systému za použití strečových materiálů.

 

Na naší prodejně v Praze 5 máme vystavenou postel:

JENSEN DIPLOMAT CONTINENTAL

Postel Diplomat Continental nabízí Jensen® Original Zone System s taškovými pružinami Jensen Sense 12,5 cm, s měkkou ramenní zónou a vestavěnou bederní podporou. Diplomat byla vylepšena v základně o 12,5 cm taškové pružiny systému Jensen Support. Nadto byla postel vyztužena super silným rámem, vestavěnými lamelovými rošty a konstrukčně se jedná o 100% dual sprung. Povrchová část matrace určená pro spaní je pružná ve všech směrech tak, aby zajišťovala optimální funkcionalitu pružinového systému.

Matracový topper SoftLine I (8 cm). Diplomat je opatřena atraktivní látkou, u níž si můžete vybrat ze tří nových barevných variant. Diplomat Continental divan set je navíc k mání také v koženém vzhledu ve čtyřech různých barevných verzích. Dvojité stehování a vyšívané logo Jensen v přední části.


Prohlédněte si postele JENSEN na naší prodejně PRAHA 5 >>>

Potřebujete více informací ohledně postelí JENSEN >>>

 

 

Omlouváme se, Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.