Vážení zákazníci, během státních svátků 5. 7. a 6. 7. budou naše prodejny zavřeny. Děkujeme za pochopení.

Jensen

Vážení zákazníci, prodej kontinentálních postelí Jensen byl ukončen. Pro aktuální nabídku kontinentálních postelí nás neváhejte kontaktovat >>>

 

Zažijte jedinečný komfort spánku

Na našich prodejnách se můžete dozvědět více o značce JENSEN, která je v současnosti jedním z předních výrobců postelí ve Skandinávii. Každý rok vyrobí více než 150 000 matrací v továrně ve Svelviku, ležící na pobřeží fjordu Oslo.

Vládne tam atmosféra hrdosti a pýchy na odborné znalosti, které žádný stroj na světě nenahradí. Díky tomu je značka Jensen přirozeně známa v každé domácnosti, a to nejenom ve skandinávských zemích.

Za 60 let tvrdé práce vyvinul Jensen postele, které jsou na světové špičce. Všechny materiály jsou pečlivě vybírány tak, aby vyhověly nejvyšším požadavkům, které klademe na všechny naše výrobky. 

Produkty Jensen jsou vyráběny s maximálním důrazem na podporu těla v průběhu spánku a spánkový komfort. Namísto přísného dodržování a užívání starých metod a materiálů, se Jensen snaží stále hledat nová řešení. Proto ve výsledku vždy používáme nejmodernější dostupné materiály.

Hledání optimálního komfortu spánku je hnací silou pro naše inovace, díky kterým se Jensen stal tak slavným v tomto oboru. V průběhu let se celá řada nových, tlak snižujících materiálů a konstrukcí, stala charakteristickým znakem firmy Jensen. Systém pružin rozdělených do jednotlivých zón je jen jedním z mnoha příkladů, stejně tak, jako neustálé vylepšování zónového systému za použití strečových materiálů.

 

podívejte se na UKÁZKU POSTELÍ JENSEN

JENSEN DIPLOMAT CONTINENTAL

Postel Diplomat Continental nabízí Jensen® Original Zone System s taškovými pružinami Jensen Sense 12,5 cm, s měkkou ramenní zónou a vestavěnou bederní podporou. Postel Diplomat byla vylepšena v základně o 12,5cm taškové pružiny systému Jensen Support. Nadto byla postel vyztužena super silným rámem, vestavěnými lamelovými rošty a konstrukčně se jedná o 100% dual sprung. Povrchová část matrace určená pro spaní je pružná ve všech směrech tak, aby zajišťovala optimální funkcionalitu pružinového systému.

Matracový topper SoftLine I (8 cm). Diplomat je opatřena atraktivní látkou, u níž si můžete vybrat ze tří nových barevných variant. Diplomat Continental divan set je navíc k mání také v koženém vzhledu ve čtyřech různých barevných verzích. Dvojité stehování a vyšívané logo Jensen v přední části.

JENSEN AMBASSADOR CONTINENTAL

Kontinentální postel Jensen Ambassador v sobě kombinuje Jensen Original Zone Systém s taškovými pružinami Jensen Aloy (12,5 cm). Aloy disponuje extra měkkou a extra širokou ramenní zónou a vestavěnou bederní podporou. Navíc byla úroveň poskytovaného komfortu ještě zdokonalena použitím systému dvojitých pružin v základně. Ambassador byla rovněž vyztužena extra pevným rámem, vestavěnými lamelovými rošty a je 100% dual sprung. 

Jako matracový topper je zde použit SoftLine II (9 cm) s výplní Cellex XO. SoftLine II nabízí excelentní vzdušnost a odvod vlhkosti. Ambasador má dvojité stehování a vyšívané logo Jensen.

JENSEN PRESTIGE CONTINENTAL

Řada Prestige obsahuje Jensen Original Zone System s měkkou ramenní zónou a vestavěnou podporou bederní části zad, to vše v mimořádné kvalitě provedení. Navíc je řada Prestige vybavena technologií Jensen Original Zone System s taškovými pružinami Jensen Aloy (14 cm). V řadě Jensen Prestige se snoubí moderní design spolu s exkluzivním čalouněním - látkami Beaulieu v přírodní, béžové, hnědé a antracitové barvě. Samozřejmě jsou k dispozici též látky odpovídajícího designu pro čela. 

JENSEN SUPREME CONTINENTAL

Řada Supreme je vybavena technologií Jensen Original Zone System s taškovými pružinami Jensen Aloy (14 cm). Výplně z materiálu Innergetic Latex spolu s látkami Jersey se strečovými vlastnostmi zajišťují spánkový komfort. Topper, který si můžete zvolit u této postele obsahuje Quallofil Allerban s výplní Innergetic, což je nejlehčí a nejkvalitnější existující latex 

Vážení zákazníci, prodej kontinentálních postelí Jensen byl ukončen. Pro aktuální nabídku kontinentálních postelí nás neváhejte kontaktovat >>>

 

 

Omlouváme se, Vašemu výběru neodpovídá žádné zboží.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací