45 NOCÍ NA VYZKOUŠENÍ MATRACE FLEXY FLEX

45 nocí na vyzkoušení matrace FlexyFlexMáte strach ze špatného výběru matrace? U nás ho mít nemusíte. Pokud si u nás na prodejnách koupíte matrace od výrobce FlexyFlex a nebudete s nimi spokojeni, vyměníme vám je za matrace jiné.

Akce je platná:

  • Pouze na matrace výrobce Flexy Flex ze standardní nabídky a v rozměru 90 x 200 cm.
  • Při uzavření objednávky na prodejně Praha 5 nebo Praha 9 do 28. 2. 2019.

Akce není platná na:

  • Matrace FlexyFlex prodávané ve slevové akci.
  • Matrace ve výprodeji.
  • Matrace zakoupené přes e-shop.
  • Matrace prodané se slevou (slevový kupon, garance ceny, sleva, 1+1, apod...).

Akci nelze kombinovat s jinou akční nabídkou. Pro více informací o možnostech využití akce nás neváhejte kontaktovat, nebo navštívit naše prodejny.

Jak akce probíhá?

Po nákupu matrace je důležité si matraci nejdříve pořádně vyzkoušet. Proto Vás chceme požádat, abyste dali matraci a tělu čas na zvyknutí a to nejméně měsíc. Pokud po této době (nejdéle do 45 dnů) nebudete s matrací spokojeni, spojte se se svým prodejcem nebo naší infolinkou: +420 273 139 830.

Prodejce se s Vámi domluví na dalším postupu a pozve si Vás na prodejnu, kde s vámi bude konzultovat výběr nové matrace.

Výměnu matrace je možné provést pouze jedenkrát. Pokud jste již akci jednou využili, není možné akci znovu využít. 

Důležité vědět:

Výměna matrací probíhá pouze na našich prodejnách po zkontrolování stavu matrace. Vyhrazujeme si právo na zamítnutí poskytnutí akce v případě, kdy budou matrace znečištěny nebo poškozeny.

Matrace vyměníme za matrace ve stejné, nebo vyšší hodnotě. V případě vyšší hodnoty matrace zákazník doplatí rozdíl v ceně matrace. V případě výměny za nižší hodnotu matrace rozdíl nevracíme.

Kam dál? 

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací >>>
Podívejte se na sortiment matrací FlexyFlex >>>

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací